Populære produkter
-
Tilbud
Rose Quartz krystal, Rå
kr. 5,00 -
Tilbud
Kavat insock/uldsok til Gimo gummistøvle – Grey/White
kr. 78,00 -
Tilbud
Strømpebukser til kvinder uld/bomuld, Grey Melange
kr. 180,00 -
Grimms regnbue bro i træ – Natural
kr. 479,00 -
Konges Sløjd kjole, Fairy Ballerina – Etoile Pink Sparkle
kr. 449,00 -
Tilbud
Konges Sløjd babynest med aktivitetsstativ, 83x43cm – Poppy
kr. 519,40 -
Grimms talplakat 24 x 34 cm. – Art Print World of Numbers
kr. 89,00 -
Kallisto bamse, 32cm – Klassisk hvid bjørn
kr. 439,00
Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower
kr. 279,20
Super lækkert regnsæt til de større børn fra danske Mikk-Line – Sættet er lavet i 100% genbrugspolyurethan med PU-coating. Den er garanteret fri for BPA, phthalater og PVC!
Her i farven Sunflower.
Buksen kommer med stropper gummistropper ved fødderne, … læs mere her
Beskrivelse
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Mikk-Line hos Naturebaby.dk
Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower Fakta
- Navn: Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower
- Mærke: Mikk-Line
- Økologisk og bæredygtigt: Ja
- Pris: Kr. 299.00
- Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
- Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
- Kategori: Tøj og sko > Overtøj > Regntøj
Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower fra Mikk-Line – 100% økologi og bæredygtighed
Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower får stor ros fra børnefamilier fra hele landet, og det giver god mening, når man kigger på kvalitet kontra pris – her får du meget for pengene. Når fokus er rettet mod vores børn, så vil vi have det bedste, og når du står med Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower er du godt kørende. Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower kan du købe hos Naturebaby.dk. Er du på jagt efter sikkerhedsgitter, sikkerhedsgitter eller svøb, har vi det blandt alle de varer, vi har samlet her. Vil du mindske risikoen for, at din barnevogn går i stykker, så er vedligeholdelse essentiel. Det gælder både stel, hjul og tekstilerne. Når en barnevogn bliver passet godt på, forlænges levetiden på vognen drastisk, og dit barn tager sig jo også bedre ud i en ren og velholdt vogn.
Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower til de små
Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower er en af de håndplukkede varenumre her i shoppen i den populære kategori Tøj og sko > Overtøj > Regntøj. Din pakke kommer hjem til dig med hele 30 dages returret med din pakke når du køber din vare. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler – Sunflower i den kendte webshop Naturebaby.dk, der har forstået at dække hele Danmark med de helt rigtige varer. Blandt alle varerne i shoppen går mange på jagt efter deres mål, og der kan klikkes køb på den vare du kigger på lige nu. Ved at købe dine varer i en webshop kan priserne være lavere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Køber du produkter i forskellige webshops, får du nogle bedre betingelser, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Alle danske webshops skal jævnfør loven give 14 dages returret. når du har handlet dine varer, og du kan finde webshops der giver mere end de 14 dage, de er forpligtet til. At webshops har alt liggende klar til dig online, betyder også at deres priser online, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, uden af være afhængig af, at det skal være tæt på din bopæl. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser fra mobilen eller en tablet uden brug af en computer. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Online shoppen får Posten til at levere dine varer til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, og få den løsning, der passer bedst for dig. I dag er der ingen grund til at skulle stå i kø ved en kasse – ved online handel køer er en saga blot, her er det direkte til kassen og betale med det samme, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst – vi gætter aldrig rigtigt alligevel.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
83 reviews for Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, u/seler - Sunflower